Hakkımızda

Magictail Deniz kızı kostümlerimizle gerçekten suda (H2O) yüzülebilir. Tıpkı televizyondan ve filmlerden tanıdığımız denizkızı perileri Ariele veya Sirene gibi gerçek bir denizkızı olacaksınız.

Deniz kızı kostümleri zengin dizaynı ve fotoğraflardaki kadar gerçekçi olan balık pulu baskısıyla şaşırtıcı derecede hakiki görünüyor ve tamamen doğal bir etki yaratıyor. Üstelik kostüm fiyatları çok uygun! Denizkızı kostümünün kuyruğuna entegre olan son derece kaliteli yüzgeç sayesinde en iyi derecede yüzme kapasitesi sağlanıyor.

Bizden satın aldığınız tüm Magictail Denizkızı kostümleri kuyruklarındaki yüzgeçler çıkarılarak çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir. Kostümlerin boyası çıkmaz ve klora dayanıklıdırlar.

Mermaid tail olarak da adlandırılan Magictail Denizkızı kostümleri çeşitli renklerde mevcuttur. Favori modelimiz H2O filmindeki altın sarısı rengidir.

Her bir Mermaid tail - Magictail Denizkızı kostümü pul desenli ve renk uyumlu Bikini üstüyle birlikte teslim edilmektedir.

Magictail'in kumaşı yüksek derecede elastiktir ve bu sebepten dolayı kostüm, bedeninizin şeklini alır. Kostüm, pratik olarak bedenle birlikte esner ancak kumaş sarkma ve potluk yapmaz.

Balık yüzgeçinin içine entegre edilen Mono yüzgeçin de yüksek derecede elastik olan ayak giriş yeri sayesinde yüzgeçler, bir çok ayakkabı numarasına uygundur. Yani ayakların büyümeye devam etmesi problem teşkil etmez.

Büyüleyici ve tam anlamıyla ideal bir doğum günü hediyesi! Üstü açık veya üstü kapalı havuzlarda, gölde, otel havuzlarında veya, “H2O Just add water” adlı televizyon dizisindeki gibi, evdeki banyo küvetinizde dahi, sizlere harika bir yüzme deneyimi garanti ediyoruz.