DEĞİŞİM / İADE GENEL KOŞULLARI

magictail.com.tr üzerinden yapılan satışlara ilişkin değişim ve iade koşulları, Magictail İthalat ve İhracat Pazarlama Ticaret Ltd. Şti. (“Satıcı”) ile Alıcı arasında imzalanan Mesafeli Satış Sözleşmesi (“Sözleşme”) ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerine tabidir.

Değiştirilecek veya iade edilecek ürünler; deneme haricinde giyilmiş, esnetilmiş, yüzeyi kırıştırılmış, dışarıda giyilmiş olmamalıdır. Aksi takdirde değişim veya iade işlemi gerçekleştirilemez. Ürünler ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir.

İade ve değişim için gönderilecek ürünlerin Aras Kargo aracılığı ile ücretsiz olarak Magictail İthalat ve İhracat Pazarlama Ticaret Ltd. Şti.’in aşağıdaki adresine gönderilmesi gerekmektedir. İade edilen ürünlerin, Aras Kargo dışında bir kargo firması aracılığıyla iade edilmesi halinde tüm kargo masrafları Alıcı tarafından ödenecektir.

Aras Kargo’ya, kargo masrafının, kargoyu teslim alacak olan Magictail İthalat ve İhracat Pazarlama Ticaret Ltd. Şti. tarafından ödeneceği bilgisinin verilmesi gerekmektedir. Kargo masrafının Alıcı tarafından ödenmesi halinde kargo masrafının iadesi yapılamamaktadır.

Ürünlerin iade veya değişimi için, ürünlerin orjinal kutusu ve ürünlere ilişkin fatura ile birlikte Satıcı’ya teslim edilmesi gerekmektedir. Faturasız iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.

İADE KOŞULLARI

magictail.com.tr sitesinden aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde Sözleşme’den cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanmak istediğinize dair bildirimin tarafımıza ulaşmasından itibaren 10 (on) gün içerisinde Sözleşme’ye konu ürün/ürünlere ilişkin bedeli kredi kartı ile ödemelerde kredi kartınıza; havale ile ödemelerde banka hesabınıza iade edilecektir.

DEĞİŞİM KOŞULLARI

magictail.com.tr sitesinden aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde Sözleşme’ye konu ürünü değiştirmek istediğinize dair bildirimde bulabilirsiniz.

İade ve Değişim Adresi:

Magictail İthalat ve İhracat Pazarlama Ticaret Ltd. Şti

Adres: Adnan Saygun Cad. Canan Sokak 34244, Beşiktaş, İstanbul